Wedstrijdkalender 2019
 
 
1e Klasse
1 zaterdag  18-5-2019 Buitenpost 19.00  uur
2 woensdag  22-5-2019 Grijpskerk 19.00 uur
3 zaterdag  25-5-2019 It Heidenskip 19.00 uur  
4 zaterdag    1-6-2019 IJlst 19.00 uur  
5 woensdag    5-6-2019 Winsum 19.00 uur
6 zaterdag    8-6-2019 Burgum 19.00 uur Eelke Scherjon Memorial
                           promotie/degradatie
7 zaterdag  15-6-2019 Grijpskerk 19.00 uur Ello Sterenborg Bokaal
8 zaterdag  22-6-2019 Winsum 19.00 uur  
9 woensdag  26-6-2019 Buitenpost 19.00 uur  
10 zaterdag  29-6-2019 IJlst 19.00 uur
11 woensdag    3-7-2019 It Heidenskip 19.00 uur
** zaterdag    6-7-2019 IJlst 14.00 uur
                                              promotie/degradatie
12 woensdag  10-7-2019  Grijpskerk 19.00 uur
13 zaterdag  13-7-2019  Winsum 19.00 uur Waadhoekeljepperij
14 woensdag  17-7-2019  It Heidenskip 19.00 uur
15 zaterdag  20-7-2019 Burgum 19.00 uur Keningssljeppen
16 woensdag  24-7-2019 IJlst 19.00 uur  
** zaterdag  27-7-2019 It Heidenskip   9.30 uur NFM
17 woensdag  31-7-2019 Burgum 18.30 uur
18 vrijdag    2-8-2019 Buitenpost 18.30 uur Feest-wike wedstrijd
** woensdag    7-8-2019 IJlst 18.30 uur Fryslân Cup
** zaterdag  10-8-2019 Winsum 13.30 uur FK
                                              promotie/degradatie
** dinsdag  13-8-2019 Grijpskerk 18.30 uur Eareklasse FLB
** woensdag  14-8-2019 Burgum 18.00 uur Nationale Competitie
** vrijdag  16-8-2019 IJlst 18.30 uur Eareklasse FLB
** zaterdag  17-8-2019 Jaarsveld 18.00 uur Nationale Competitie
** dinsdag  20-8-2019 Buitenpost 18.30 uur Eareklasse FLB
** woensdag  21-8-2019 Vlist 18.00 uur Nationale Competitie
** vrijdag  23-8-2019 Winsum 18.30 uur Eareklasse FLB
** zaterdag  24-8-2019 It Heidenskip 18.00 uur Nationale Competitie
*** zaterdag  31-8-2019 Zegveld 14.00 uur NK
           
2e Klasse
1 zaterdag  18-5-2019 Buitenpost 14.30 uur
2 woensdag  21-5-2019 Grijpskerk 19.00 uur
3 zaterdag  25-5-2019 It Heidenskip 14.30 uur
4 zaterdag    1-6-2019 IJlst 14.30 uur
5 dinsdag    4-6-2019 Winsum 19.00 uur
6 zaterdag    8-6-2019 Burgum 14.30 uur
                                              promotie/degradatie
7 vrijdag  14-6-2019 Grijpskerk 19.00 uur  
8 donderdag  20-6-2019 Winsum 19.00 uur
9 dinsdag  25-6-2019 Buitenpost 19.00 uur
10 zaterdag  29-6-2019 Ijlst 14.30 uur  
11 dinsdag    2-7-2019 It Heidenskip 19.00 uur  
                                              promotie/degradatie
12 dinsdag    9-7-2019 Grijpskerk 19.00 uur
13 donderdag  11-7-2019 Winsum 19.00 uur
14 dinsdag  16-7-2019  It Heidenskip 19.00 uur
15 zaterdag  20-7-2019 Burgum 14.30 uur Keningsljeppen
16 dinsdag  23-7-2019 IJlst 19.00 uur
** zaterdag  27-7-2019 It Heidenskip   9.30 uur NFM
17 dinsdag  31-7-2019 Burgum 18.30 uur  
18 donderdag    1-8-2019 Buitenpost 18.30 uur  
                                              promotie/degradatie
3e Klasse
1 zaterdag  18-5-2019 Burgum 10.00 uur NO
2 vrijdag  25-5-2019 It Heidenskip 10.00 uur ZW
3 woensdag  29-5-2019 Grijpskerk 19.00 uur NO
4 zaterdag    1-6-2019 IJlst 10.00 uur ZW
5 donderdag    6-6-2019 Buitenpost 19.00 uur NO
6 zaterdag    8-6-2019 Winsum 10.00 uur ZW
7 zaterdag  15-6-2019 It Heidenskip 10.00 uur ZW
8 woensdag  19-6-2019 Grijpskerk 19.00 uur NO
9 vrijdag  22-6-2019 Winsum 10.00 uur ZW
10 zaterdag  29-6-2019 Burgum 10.00 uur NO
11 zaterdag  29-6-2019 IJlst 10.00 uur ZW
12 vrijdag    5-7-2019 Grijpskerk 19.00 uur NO
13 zaterdag  13-7-2019 Winsum 10.00 uur ZW
14 donderdag  18-7-2019 Buitenpost 19.00 uur NO
15 zaterdag  20-7-2019 IJlst 10.00 uur ZW
** zaterdag  27-7-2019 It Heidenskip   9.30 uur NFM
** zaterdag    3-8-2019 IJlst 10.00 uur FK Jeugd
16 donderdag    8-8-2019 Buitenpost 18.30 uur NO
17 donderdag    8-8-2019 It Heidenskip 18.30 uur ZW
18 zaterdag  17-8-2019 Burgum 10.00 uur NO
** zaterdag  24-8-2019 It Heidenskip 13.00 uur NK Jeugd